niedziela, 12 listopada 2017

Szydełkowy pomysł na karty podarunkowe - Crocheted idea for giftcards

Witajcie niedzielnie:)

Do Mikołajek zostało 24 dni i dzisiaj coś, czego nie trzeba krochmalić i naciągać (jupi). 
Wiele z Was w ramach prezentu wręcza swoim bliskim karty podarunkowe sądzę, że warto wręczyć je w nieco inny sposób niż same wrzucone na dno małej torebki lub zapakowane w białą kopertę, troszkę to oklepane jak dla mnie. Dlatego proponuję Wam dzisiaj szybki sposób na wykonanie takiej szydełkowej kopertki na karty podarunkowe, wszelkie karty lojalnościowe czy też na wizytówki, albo sposób na wręczenie pieniędzy.
Projekt o tyle fajny co banalny w wykonaniu, ale takie rzeczy i pomysły lubię najbardziej. Tak więc wzięłam szydełko 3,5mm do YarnArt Christmas i wykonałam 8 rzędów zwykłego babcinego kwadratu i zszyłam odpowiednio. Następnie przyszyłam guzik aby zawartość nie wypadła podczas transportu lub też przechowywania wielkiej ilości naszych kart ze sklepu:)
Możecie poszaleć z różnymi włóczkami, fakturami i szydełkami, pamiętajcie by kwadrat miał tylko odpowiednią wielkość do wręczanej karty. U mnie wyglądało to tak w etapach:)
Nitki pochowane? To teraz czas na zszycie i przyszycie guziczka:)
I w zasadzie to już wszystko na dzisiaj. Projekt robi się bardzo szybko, a dla zapominalskich wzór na babciny kwadrat macie poniżej:)
 PS. Do jutra:)

3 komentarze:

  1. Aleee Suuper pomysl :)) Bardzo mi sie podoba :)) Chyba zrobie takie dla siostrzenic ,dostana karty podarunkowe do sklepow :)) Bardzo fajny pomysl :)) Pieknej Niedzieli Zycze Ci Pomyslowa Kobietko :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialny pomysł! Ja akurat nie daję takich kart w prezencie, ale jeżeli kiedyś się zdecyduję to go wykorzystam. Dzięki :).

    OdpowiedzUsuń