Kanał youtube

poniedziałek, 17 lutego 2020

Nie cierpię poniedziałków - Top 10 czyli subiektywny przegląd wzorów (koty cz.1)

Dziś zgodnie z Kalendarzem Świąt Nietypowych obchodzimy Dzień Kota :)
Temat bliski memu sercu, bo kota mam w nazwisku :)

Także zapraszam Was na pierwszą część wzorów o kotach w cyklu NIE CIERPIĘ PONIEDZIAŁKÓW :)

10. Kot legenda, o najbardziej smutnym spojrzeniu na świecie. Może ktoś ma ochotę na Grumpy Cata to zapraszam serdecznie pod ten LINK NA RAVELRY. Kliknijcie od razu download bo na blogu nie ma wzoru.

9. Kot syrena? hmm...czemu by nie...osobiście lubię hybrydy a ta nawiązuje stylem do znanego nam kota amineko w mniejszej wersji. Wzór w pliku pdf do pobrania z Ravelry

8. Wzór na tego czarnego kota znajdziecie o TUTAJ. Nie wiem co ma w sobie takiego hipnotyzującego, czy to te oczy, czy że jest czarny. Jak dla mnie ciekawy projekt.

7. Lubicie zabawy z dziećmi w kukiełki/pacynki? Jeśli tak to ten kot jest dla Was. Jak dzieciakowi się znudzi zawsze możecie wykorzystać kota jako myjkę do pleców, albo szorowania garów:) Wzór macie o tutaj :)

6. Tego kota nie muszę przedstawiać. Angielską wersję znajdziecie na Amigurumi Today, a po polsku zapraszam do siebie pod ten link. Tęczowy kot, kto go jeszcze nie zrobił musi nadrobić zaległości.

5. Jeśli tęczowy kot to za duży projekt, a chcesz mieć kota w formie breloka to zapraszam wzór po angielsku o tutaj, a po polsku u mnie macie tłumaczenie
 

4. Jeśli macie ochotę poćwiczyć troszkę rosyjski to serdecznie zapraszam pod ten link.
PDF Котик Плутошка схема вязаной игрушки крючком

3. Cenię sobie prostotę nie wiem jak Wy, ale jeśli kochacie puchate włóczki to tego kociaka śmiało zrobicie z popularnej włóczki typu Dolphin. Wzór do ściągnięcia w pdfie po angielsku i rosyjsku jednocześnie, więc myślę, że warto się oswajać z rosyjskim.
PDF Шкодливый кот / Mischievous cat схема вязаной игрушки крючком

2. Kot Feliks, chyba podobny do tego z reklamy, ale nieco w grubszej wersji. Chyba mu się w Rosji powodzi. Zapraszam serdecznie po wzór o tutaj. 
PDF Кот Феликс схема вязаной игрушки крючком

1. Co powiecie na Kota w stroju kąpielowym? hahaha dla mnie mega pomysł, nie wiem czy ma mi przypominać, że do lata trzeba "zrzucić boczki" czy mamy się kochać takim jakim się jest, a dieta jest dla twardych psychicznie. Niemniej jednak kot petarda, prosty łatwy projekt hahahahaha. Wzór of course znajdziecie o tutaj. A jak chcecie w pdfie to zapraszam na Ravelry do bezpośredniego ściągnięcia. 

Mam nadzieję, że zestawienie Wam się podoba i któregoś kota zrobiliście lub zrobicie. Do usłyszenia kochani:)

https://www.youtube.com/channel/UC14_SZbidv_T2__Bt0vMiyQ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz